Forum


Powrót Oświadczenie z art. 17 ust. 2 i/czy 17 ust. 2a

KF

Katarzyna Fusiek

1

Witam,
proszę o podpowiedź czy członkowie komisji lub inne osoby wykonujące czynności w postępowaniu oprócz osw. z art. 17 ust. 2 winny złożyć też oświadczenie z art. 17 ust. 2 a?
Witam, proszę o podpowiedź czy członkowie komisji lub inne osoby wykonujące czynności w postępowaniu oprócz osw. z art. 17 ust. 2 winny złożyć też oświadczenie z art. 17 ust. 2 a?
0
2016-10-04 07:21 0

A.

Agnieszka .....

3

Oświadczenie o którym mowa w art. 17 ust 2a jest składane tylko w przypadku uzasadnionego podejrzenia kierownika zamawiającego występowania powiązań między osobami mającymi wpływ na wynik postepowania a wykonawcami.
Oświadczenie o którym mowa w art. 17 ust 2a jest składane tylko w przypadku uzasadnionego podejrzenia kierownika zamawiającego występowania powiązań między osobami mającymi wpływ na wynik postepowania a wykonawcami.
1
2016-10-04 07:36 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy