Forum

Powrót WOLNA RĘKA (POWYŻEJ PROGU)

K.

Katarzyna .....

1

Witajcie,
Prowadzę postępowanie z wolnej ręki. Chciałam sporządzić ogłoszenie w DZUUE - "Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante". No i mam problem z pkt:
V.2.4) Informacje na temat wartości zamówienia/części/koncesji (bez VAT). Mianowicie nie wiem jak mam wybrnąć z kwot, które trzeba tam podać. O ile początkowa szacunkowa całkowita wartość zamówienia/części/koncesji nie jest problemem, o tyle problemem jest co mam wpisać w dalszej części tego punktu. Jest on z gwiazdką (czyli jest obowiązkowe uzupełnienie tego pola). a jest tam do wyboru: "* Całkowita końcowa wartość zamówienia/części/koncesji" lub "*Najtańsza oferta/Najdroższa oferta brana pod uwagę".
Nie wiem jeszcze jaka będzie końcowa wartość zamówienia - bo będą jeszcze negocjacje, tym bardziej nie mam ofert.
Jak radzicie sobie z tym punktem?
Witajcie, Prowadzę postępowanie z wolnej ręki. Chciałam sporządzić ogłoszenie w DZUUE - "Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante". No i mam problem z pkt: V.2.4) Informacje na temat wartości zamówienia/części/koncesji (bez VAT). Mianowicie nie wiem jak mam wybrnąć z kwot, które trzeba tam podać. O ile początkowa szacunkowa całkowita wartość zamówienia/części/koncesji nie jest problemem, o tyle problemem jest co mam wpisać w dalszej części tego punktu. Jest on z gwiazdką (czyli jest obowiązkowe uzupełnienie tego pola). a jest tam do wyboru: "* Całkowita końcowa wartość zamówienia/części/koncesji" lub "*Najtańsza oferta/Najdroższa oferta brana pod uwagę". Nie wiem jeszcze jaka będzie końcowa wartość zamówienia - bo będą jeszcze negocjacje, tym bardziej nie mam ofert. Jak radzicie sobie z tym punktem?
0
2019-11-07 13:21 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 846

Wpisać tam szacunkową, a w informacjach dodatkowych:
Ponadto obie kwoty podane w pkt. V.2.4) ogłoszenia, to kwoty stanowiące punkt wyjścia do negocjacji i mogą się różnić od kwot ostatecznych podanych w ogłoszeniu o udzieleniu zamówienia. Zamawiający przed rozpoczęciem negocjacji nie jest w stanie podać całkowitej końcowej wartości zamówienia.
Wpisać tam szacunkową, a w informacjach dodatkowych: Ponadto obie kwoty podane w pkt. V.2.4) ogłoszenia, to kwoty stanowiące punkt wyjścia do negocjacji i mogą się różnić od kwot ostatecznych podanych w ogłoszeniu o udzieleniu zamówienia. Zamawiający przed rozpoczęciem negocjacji nie jest w stanie podać całkowitej końcowej wartości zamówienia.
0
2019-11-07 13:36 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy