Forum


Powrót zamówienie w wolnej ręki

M.

Monika .....

1

przy ww. zamówieniu szacunek robi się tylko w oparciu o tego wykonawcę z którym zamawiający ma zamiar ma zawrzeć umowę czy tez na zasadach ogólnych (kilka firm 5)?
przy ww. zamówieniu szacunek robi się tylko w oparciu o tego wykonawcę z którym zamawiający ma zamiar ma zawrzeć umowę czy tez na zasadach ogólnych (kilka firm 5)?
0
2019-11-12 14:33 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Szacunkową wartość zamówienia robi się przed wszczęciem postępowania, zwłaszcza na podstawie art. 32-35, niezależnie od tego ilości wykonawców i jaką procedurę zamawiający będzie przeprowadzał.
Szacunkową wartość zamówienia robi się przed wszczęciem postępowania, zwłaszcza na podstawie art. 32-35, niezależnie od tego ilości wykonawców i jaką procedurę zamawiający będzie przeprowadzał.
0
2019-11-12 14:48 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy