Forum


Powrót Kontrola!!! - help

A.

Agata .....

1

Ogłosiłam przetarg na 400 m przebudowy drogi, na podstawie kosztorysu inwestorskiego ustalono wartość zamówienia. Po ogłoszeniu okazało się ze zostało 40 tys na około 80 m. Moje pytanie czy te dodatkowe 80 m należy traktować jako nowe zamówienie tj. udzielić wg regulaminu wewnętrznego? Czy w trybie przetargu? Przyznaje bez bicia że udzieliłam na podstawie regulamienu wew. Jesteśmy na etapie rozliczenia i jest problem chcą wyjaśnien?
Ogłosiłam przetarg na 400 m przebudowy drogi, na podstawie kosztorysu inwestorskiego ustalono wartość zamówienia. Po ogłoszeniu okazało się ze zostało 40 tys na około 80 m. Moje pytanie czy te dodatkowe 80 m należy traktować jako nowe zamówienie tj. udzielić wg regulaminu wewnętrznego? Czy w trybie przetargu? Przyznaje bez bicia że udzieliłam na podstawie regulamienu wew. Jesteśmy na etapie rozliczenia i jest problem chcą wyjaśnien?
0
2019-11-14 13:43 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Bardziej w postaci aneksu do umowy jeżeli zachodziła przesłanka z art. 144 ust. 1 pkt 1-6. Trzeba byłoby udowodnić że to jest całkowicie inne i nowe zamówienie, nieobjęte zamówieniem podstawowym, chyba że jest możliwość skorzystania z art. 6a ustawy PZP.
Bardziej w postaci aneksu do umowy jeżeli zachodziła przesłanka z art. 144 ust. 1 pkt 1-6. Trzeba byłoby udowodnić że to jest całkowicie inne i nowe zamówienie, nieobjęte zamówieniem podstawowym, chyba że jest możliwość skorzystania z art. 6a ustawy PZP.
0
2019-11-14 13:48 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy