Forum


Powrót Formularz JEDZ-konsorcjum

A.

Anita .....

3

Witam, proszę o podpowiedź czy w momencie gdy JEDZ składa 3 Wykonawców ( konsorcjum z 3 wykonawców) i tylko jeden wypełnił w części IV w sekcji C zdolność techniczna i zawodowa to wystarczy? Ponadto proszę o info czy mogę wzywać wykonawcę do poprawy formularza JEDZ? gdy nie wypełnił mi wszystkich w pkt. 9 części IV sekcji C ( dysponowanie narzędziami i wyposażeniem zakładu).
Witam, proszę o podpowiedź czy w momencie gdy JEDZ składa 3 Wykonawców ( konsorcjum z 3 wykonawców) i tylko jeden wypełnił w części IV w sekcji C zdolność techniczna i zawodowa to wystarczy? Ponadto proszę o info czy mogę wzywać wykonawcę do poprawy formularza JEDZ? gdy nie wypełnił mi wszystkich w pkt. 9 części IV sekcji C ( dysponowanie narzędziami i wyposażeniem zakładu).
0
2019-11-15 10:51 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 632

ad. 1 Warunki udziału w postępowaniu powinien spełnić co najmniej jeden w konsorcjantów, chyba, że w SIWZ określono inaczej (trzeba sprawdzić). Ad.2 Wykonawcę można wezwać jednokrotnie do uzupełnienia JEDZ na podst. art. 26 ust. 3
ad. 1 Warunki udziału w postępowaniu powinien spełnić co najmniej jeden w konsorcjantów, chyba, że w SIWZ określono inaczej (trzeba sprawdzić). Ad.2 Wykonawcę można wezwać jednokrotnie do uzupełnienia JEDZ na podst. art. 26 ust. 3
0
2019-11-15 11:32 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy