Forum


Powrót Zamówienia uzupełniajace- umowa w poprzednim stanie prawnym

K.

Krystian .....

6

Witam.

Pół roku temu w poprzednim stanie prawnym udzieliliśmy zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną. Przewidzieliśmy zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 udzielenie zamówień uzupełniających do wysokości 50 % zam. podstawowego.

Teraz chcielibyśmy skorzystać z tego uprawnienia. Jak to w praktyce wygląda? Co musimy zrobić?

Widziałem art 19 nowelizacji ustawy. . Ale jak to w praktyce wykonać?

Czy musi być jakieś ogłoszenie przed, czy ma być jakieś zaproszenie do negocjacji, protokół z negocjacji, ogłoszenie po?
Witam. Pół roku temu w poprzednim stanie prawnym udzieliliśmy zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną. Przewidzieliśmy zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 udzielenie zamówień uzupełniających do wysokości 50 % zam. podstawowego. Teraz chcielibyśmy skorzystać z tego uprawnienia. Jak to w praktyce wygląda? Co musimy zrobić? Widziałem art 19 nowelizacji ustawy. . Ale jak to w praktyce wykonać? Czy musi być jakieś ogłoszenie przed, czy ma być jakieś zaproszenie do negocjacji, protokół z negocjacji, ogłoszenie po?
1
2016-10-05 05:32 0

M.

Magdalena .....

2

Z art. 19 wynika, że tylko aneks. My robimy zaproszenie do negocjacji ws warunków aneksu i protokół z negocjacji. Po zawarciu aneksu - informacja na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń, chociaż z przepisów przejściowych wynika, ze tylko aneks.
Z art. 19 wynika, że tylko aneks. My robimy zaproszenie do negocjacji ws warunków aneksu i protokół z negocjacji. Po zawarciu aneksu - informacja na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń, chociaż z przepisów przejściowych wynika, ze tylko aneks.
1
2016-10-05 07:17 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy