Forum


Powrót Grupa kapitałowa a informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

T.

Tomasz .....

0

Dzień dobry forumowicze,

obecnie mam taki przypadek. Jestem wykonawcą, w postępowaniu były 2 oferty łączenie z moją. Otwarcie ofert było w poniedziałek, Zamawiający wysłał nam informacje o wyborze najkorzystniejszej oferty w środę, nie było ofert odrzuconych. Nie zdążyłem nawet złożyć oświadczenia o grupie kapitałowej, która była wymagana w tym postępowaniu. Czy nie jest to naruszenie procedury?
Dzień dobry forumowicze, obecnie mam taki przypadek. Jestem wykonawcą, w postępowaniu były 2 oferty łączenie z moją. Otwarcie ofert było w poniedziałek, Zamawiający wysłał nam informacje o wyborze najkorzystniejszej oferty w środę, nie było ofert odrzuconych. Nie zdążyłem nawet złożyć oświadczenia o grupie kapitałowej, która była wymagana w tym postępowaniu. Czy nie jest to naruszenie procedury?
0
2019-11-21 15:30 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1523

Prawdopodobnie jest to procedura odwrócona, a wykonawca z najkorzystniejszą ofertą złożył po otwarciu ofert oświadczenie o GK i wszystkie inne załączniki od razu. ogólnie taka sytuacja może się zdarzyć.
Prawdopodobnie jest to procedura odwrócona, a wykonawca z najkorzystniejszą ofertą złożył po otwarciu ofert oświadczenie o GK i wszystkie inne załączniki od razu. ogólnie taka sytuacja może się zdarzyć.
0
2019-11-22 07:37 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy