Forum


Powrót Środki czystości a ręczniki papierowe i papier toaletowy. Czy to jest jednolite zlecenie ?

TK

Tomasz Kolosek

0

Czy przy zamówieniu "środków czystości" mogę wydzielić jako odrębne zamówienie ręczniki papierowe, papier toaletowy itp. Pozostałymi środkami czystości była by chemia gospodarcza, płyny, pasty, mydła. Chodzi mi o wskazanie czy to są osobne zamówienia. Czas realizacji jest taki sam. Szacunkowa wartość poszczególnych zamówień mieści się w progu określonym art. 4 ust 8 ustawy Pzp. Zależy mi na wskazaniu podstawy prawnej, opinii lub wyroków, na których mógłbym się oprzeć.
Czy przy zamówieniu "środków czystości" mogę wydzielić jako odrębne zamówienie ręczniki papierowe, papier toaletowy itp. Pozostałymi środkami czystości była by chemia gospodarcza, płyny, pasty, mydła. Chodzi mi o wskazanie czy to są osobne zamówienia. Czas realizacji jest taki sam. Szacunkowa wartość poszczególnych zamówień mieści się w progu określonym art. 4 ust 8 ustawy Pzp. Zależy mi na wskazaniu podstawy prawnej, opinii lub wyroków, na których mógłbym się oprzeć.
0
2019-11-24 13:31 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

To jest jedna grupa i szacować należy łącznie, wykonawcy ci sami, tożsamość przedmiotowa i czasowa także występuje.
To jest jedna grupa i szacować należy łącznie, wykonawcy ci sami, tożsamość przedmiotowa i czasowa także występuje.
0
2019-11-24 20:44 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy