Forum


Powrót Zamawiający

B.

Bożena .....

1

Witam serdecznie,

bardzo proszę o pomoc, czy Sp. z o.o. może być Zamawiającym w myśl ustawy pzp, jeżeli zakupy będą dokonywane z funduszy europejskich? Jakie kryteria należy spełnić?

Z góry dziękuję za pomoc.
Witam serdecznie, bardzo proszę o pomoc, czy Sp. z o.o. może być Zamawiającym w myśl ustawy pzp, jeżeli zakupy będą dokonywane z funduszy europejskich? Jakie kryteria należy spełnić? Z góry dziękuję za pomoc.
0
2019-11-25 10:49 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 760

Proszę dokładnie poczytać czy dotyczy was art. 3 pzp, niektóre spółki się tam kwalifikują. Jeżeli macie środki z UE musicie na pewno stosować wymogi określone w wytycznych.
Proszę dokładnie poczytać czy dotyczy was art. 3 pzp, niektóre spółki się tam kwalifikują. Jeżeli macie środki z UE musicie na pewno stosować wymogi określone w wytycznych.
0
2019-11-26 07:31 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy