Forum


Powrót Osoby wykonujące czynności w postępowaniu.

A.

Anna .....

6

Dzień dobry.
Bardzo prosżę o Państwa opinie dotyczace nastepujacej sytuacji: aplikuję do pracy w DZP w dużym szpitalu.
Mój mąż jest przedstawicielem medycznym (nie zasiada w zarządzie ani jakichkolwiek organach zarzadzajacych ) w firmie medycznej, która wystepuje w postępowaniach przetargowych.
Czy w tej sytuacji zachodziłyby przesłanki o ewentualnym wykluczaniu mnie z udziału w postępowaniach z art. 17??
Dzień dobry. Bardzo prosżę o Państwa opinie dotyczace nastepujacej sytuacji: aplikuję do pracy w DZP w dużym szpitalu. Mój mąż jest przedstawicielem medycznym (nie zasiada w zarządzie ani jakichkolwiek organach zarzadzajacych ) w firmie medycznej, która wystepuje w postępowaniach przetargowych. Czy w tej sytuacji zachodziłyby przesłanki o ewentualnym wykluczaniu mnie z udziału w postępowaniach z art. 17??
0
2019-11-25 12:41 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1042

Art. 17 ust. 1 pkt 4 ta przesłanka by tu miała zastosowanie. Lepiej trzeba byłoby się wyłączać z postępowań.
Art. 17 ust. 1 pkt 4 ta przesłanka by tu miała zastosowanie. Lepiej trzeba byłoby się wyłączać z postępowań.
0
2019-11-25 12:51 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy