Forum


Powrót In house

N.

Nina .....

6

W zamówieniach in house jednym z warunków jest by ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczyło wykonywania zadań powierzonych przez zamawiającego. pytanie: za jaki okres czasu osoba prawna ma spełniać ten warunek ?
W zamówieniach in house jednym z warunków jest by ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczyło wykonywania zadań powierzonych przez zamawiającego. pytanie: za jaki okres czasu osoba prawna ma spełniać ten warunek ?
0
2019-12-02 15:47 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

3 lata poprzedzające udzielenie zamówienia - art. 67 ust. 8 lub wiarygodne prognozy handlowe w przypadku nowych podmiotów - art. 67 ust. 9 ustawy PZP
3 lata poprzedzające udzielenie zamówienia - art. 67 ust. 8 lub wiarygodne prognozy handlowe w przypadku nowych podmiotów - art. 67 ust. 9 ustawy PZP
0
2019-12-02 16:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy