Forum


Powrót Jakie dokumnety powyżej progów są obigatoryjne ?

A.

Aneta .....

Fachowiec 111

KRK, US , Oswiadczzenia własne o braku orzeczenia wobec niego tytułem środka zapobiegawczego zakazu ubiegania sie o zam. publ. , Dok na brak podstaw do wykluczenia - KRS, Wadium .
czy coś jeszcze muszę żądać ?
KRK, US , Oswiadczzenia własne o braku orzeczenia wobec niego tytułem środka zapobiegawczego zakazu ubiegania sie o zam. publ. , Dok na brak podstaw do wykluczenia - KRS, Wadium . czy coś jeszcze muszę żądać ?
0
2019-12-23 08:20 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Oferta, JEDZ, wadium na początek, reszta zależy od zamawiającego tzn. od warunków jakie określi i czy stosuje przesłanki fakultatywne wykluczenia, to potem wskazuje w SIWZ/ogłoszeniu czego będzie żądać.
Polecam zapoznać się z publikacją na stronie UZP: ZESTAWIENIA OŚWIADCZEŃ I DOKUMENTÓW
https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/wzorcowe-dokumenty/wzory-oswiadczen-i-dokumentow-z-zakresu-znowelizowanych-przepisow-ustawy-pzp
Oferta, JEDZ, wadium na początek, reszta zależy od zamawiającego tzn. od warunków jakie określi i czy stosuje przesłanki fakultatywne wykluczenia, to potem wskazuje w SIWZ/ogłoszeniu czego będzie żądać. Polecam zapoznać się z publikacją na stronie UZP: ZESTAWIENIA OŚWIADCZEŃ I DOKUMENTÓW https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/wzorcowe-dokumenty/wzory-oswiadczen-i-dokumentow-z-zakresu-znowelizowanych-przepisow-ustawy-pzp
0
2019-12-23 09:10 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy