Forum


Powrót Weryfikacja kwalifikowanego podpisu elektronicznego

M.

Malwina .....

10

Dzień dobry po świętach.
Proszę o pomoc w poniższym temacie:
Mam do weryfikacji podpisany elektronicznie dokument. Na stronie www.weryfikacjapodpisu.pl pokazuje się komunikat, że odpis jest w porządku, natomiast jak sprawdzam przez szafir to pojawia się raport z informacją, że podpis negatywnie zweryfikowany. Podpis elektroniczny pochodzi z firmy szafir, dlatego sprawdziłam przez ten program.
Przyznam szczerze, że te podpisy to moja pięta achillesowa, więc jeszcze gdyby ktoś mi ładnie napisał, czy sha256 jest w porządku to będę przeogromnie wdzięczna :)
Dzień dobry po świętach. Proszę o pomoc w poniższym temacie: Mam do weryfikacji podpisany elektronicznie dokument. Na stronie www.weryfikacjapodpisu.pl pokazuje się komunikat, że odpis jest w porządku, natomiast jak sprawdzam przez szafir to pojawia się raport z informacją, że podpis negatywnie zweryfikowany. Podpis elektroniczny pochodzi z firmy szafir, dlatego sprawdziłam przez ten program. Przyznam szczerze, że te podpisy to moja pięta achillesowa, więc jeszcze gdyby ktoś mi ładnie napisał, czy sha256 jest w porządku to będę przeogromnie wdzięczna :)
0
2019-12-30 12:29 0

T.

Tomasz .....

42

Przede wszystkim proszę się upewnić czy program szafir jest zaktualizowany - czy dysponuje Pani najnowszą wersją. Jeżeli program nie jest zaktualizowany - to niektóre weryfikacje podpisów są negatywne.
Sha256 jest jak najbardziej w porządku. Sha1 też byłoby dobrze,
Przede wszystkim proszę się upewnić czy program szafir jest zaktualizowany - czy dysponuje Pani najnowszą wersją. Jeżeli program nie jest zaktualizowany - to niektóre weryfikacje podpisów są negatywne. Sha256 jest jak najbardziej w porządku. Sha1 też byłoby dobrze,
0
2019-12-30 12:52 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy