Forum


Powrót termin złożenia dokumentów

AJ

Agnieszka Jurkiewicz

0

Dzień dobry, chciałabym się upewnić w następującej kwestii. Chodzi o zaświadczenie z banku. Wykonawca zaświadczenie z banku ma z 15.11.2019 r., termin składania ofert 27.11.2019 r., na podstawie art. 26 ust. 1 został wezwany do złożenia dokumentów (miał czas do 30.12.2019 r.) dokumenty złożył 17.12.2019 r. rozumiem, że muszę go wezwać do uzupełnienia zaświadczenia z banku? bo zaświadczenie musi być ważne na dzień złożenia.
Dzień dobry, chciałabym się upewnić w następującej kwestii. Chodzi o zaświadczenie z banku. Wykonawca zaświadczenie z banku ma z 15.11.2019 r., termin składania ofert 27.11.2019 r., na podstawie art. 26 ust. 1 został wezwany do złożenia dokumentów (miał czas do 30.12.2019 r.) dokumenty złożył 17.12.2019 r. rozumiem, że muszę go wezwać do uzupełnienia zaświadczenia z banku? bo zaświadczenie musi być ważne na dzień złożenia.
0
2020-01-02 08:36 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1043

Jest poprawnie. Informacja z banku potwierdzająca wysokość środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy w okresie nie wcześniej niż 1 miesiąc przed upływem terminu na składanie ofert. Czyli wszystkie zaświadczenia z datą do 1 miesiąca przed upływem terminu na składanie ofert aż do dnia uzupełnienia są ok.
Jest poprawnie. Informacja z banku potwierdzająca wysokość środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy w okresie nie wcześniej niż 1 miesiąc przed upływem terminu na składanie ofert. Czyli wszystkie zaświadczenia z datą do 1 miesiąca przed upływem terminu na składanie ofert aż do dnia uzupełnienia są ok.
0
2020-01-02 09:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy