Forum


Powrót Oferta przetargowa

A.

Anna .....

2

Jeśli Wykonawca składając ofertę i w oświadczeniu wykonawcy w punkcie C. dotyczącym podmiotu na którego zasoby się powołuje nie przybił pieczęci oraz nie podpisał się w miejscu wyznaczonym albo przysłał ofertę bez tego punktu , czy oferta jest wtedy do odrzucenia ?
Jeśli Wykonawca składając ofertę i w oświadczeniu wykonawcy w punkcie C. dotyczącym podmiotu na którego zasoby się powołuje nie przybił pieczęci oraz nie podpisał się w miejscu wyznaczonym albo przysłał ofertę bez tego punktu , czy oferta jest wtedy do odrzucenia ?
0
2020-01-09 08:15 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 632

JEDZ zawsze można uzupełnić na podstawie art. 26.3 pzp. A to czy oferta jest do odrzucenia zależy od jej treści, nie tylko samego JEDZa
JEDZ zawsze można uzupełnić na podstawie art. 26.3 pzp. A to czy oferta jest do odrzucenia zależy od jej treści, nie tylko samego JEDZa
0
2020-01-09 08:32 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy