Forum


Powrót art. 93 ust. 1a ustawy Pzp

A.

Anna .....

Fachowiec 113

Czy informację o możliwości unieważnienia postępowania na podstawie art. 93 ust. 1a ustawy Pzp można zawrzeć tylko w ogłoszeniu? Nie trzeba w SIWZ?
Czy informację o możliwości unieważnienia postępowania na podstawie art. 93 ust. 1a ustawy Pzp można zawrzeć tylko w ogłoszeniu? Nie trzeba w SIWZ?
0
2020-01-16 09:35 0

M.

Malwina .....

10

tak
tak
0
2020-01-16 10:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy