Forum


Powrót Zamówienia z wolnej ręki in-house

K.

Katarzyna .....

26

Czy w przypadku zamiaru udzielenia zamówienia z wolnej ręki - in-house (art. 67 ust. 1 pkt. 12-14 ustawy), Zamawiający (wójt/burmistrz/prezydent) składa oświadczenie , o którym mowa w art. 17 ust. 2 ustawy?
Dodam, że spółka, której zamierzamy udzielić zamówienia ma 100% udziału gminy.
Czy w przypadku zamiaru udzielenia zamówienia z wolnej ręki - in-house (art. 67 ust. 1 pkt. 12-14 ustawy), Zamawiający (wójt/burmistrz/prezydent) składa oświadczenie , o którym mowa w art. 17 ust. 2 ustawy? Dodam, że spółka, której zamierzamy udzielić zamówienia ma 100% udziału gminy.
0
2020-01-16 13:08 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 846

Albo nic nie powinien robić w postępowaniu (nie wykonywać żadnej czynności), albo powinien się wyłączyć z postępowania składając oświadczenie
Albo nic nie powinien robić w postępowaniu (nie wykonywać żadnej czynności), albo powinien się wyłączyć z postępowania składając oświadczenie
0
2020-01-16 15:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy