Forum


Powrót Uzupełnianie oświadczenia wstępnego - art. 26 ust. 3

A.

Adam .....

7

W postępowaniu poniżej progów wykonawca złożył oświadczenie wstępne. Wzywam w trybie art. 26 ust. 3 do jego uzupełnienia. Czy przyjmę oświadczenie złożone przez wykonawcę po dacie składania ofert???
Art. 25a ust. 1 mówi o oświadczeniu aktualnym na dzień składania ofert, ale tu mowa o dołączeniu do oferty takiego oświadczenia a nie o jego uzupełnianiu. Natomiast sam art. 26 ust. 3 nic nie mowi na jaki dzień takie uzupełnienie ma być złożone.
W postępowaniu poniżej progów wykonawca złożył oświadczenie wstępne. Wzywam w trybie art. 26 ust. 3 do jego uzupełnienia. Czy przyjmę oświadczenie złożone przez wykonawcę po dacie składania ofert??? Art. 25a ust. 1 mówi o oświadczeniu aktualnym na dzień składania ofert, ale tu mowa o dołączeniu do oferty takiego oświadczenia a nie o jego uzupełnianiu. Natomiast sam art. 26 ust. 3 nic nie mowi na jaki dzień takie uzupełnienie ma być złożone.
1
2016-10-07 10:25 0

MP

Monika Półrola

0

ja myślę , że może być z datą złożenia oferty ale też z datą przed wezwaniem do uzupełnienia,. Np wzywasz do 18.09 a on przedstawia oświadczenie z 17.09 i ja rozumiem że ono jest aktualne.. chyba że się mylę i ktoś wyprowadzi mnie z błędu.
ja myślę , że może być z datą złożenia oferty ale też z datą przed wezwaniem do uzupełnienia,. Np wzywasz do 18.09 a on przedstawia oświadczenie z 17.09 i ja rozumiem że ono jest aktualne.. chyba że się mylę i ktoś wyprowadzi mnie z błędu.
0
2016-10-07 11:42 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy