Forum


Powrót Dokumentacja projektowa

K.

Katarzyna .....

26

Zamawiający w trybie zapytania ofertowego podpisał umowę z firmą, na wykonanie dokumentacji projektowej.
Czy w przeprowadzanym postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego wszyscy projektanci i kosztorysanci zobowiązani są do złożenia oświadczenia w trybie art. 17 ust. 1 ustawy?
Zamawiający w trybie zapytania ofertowego podpisał umowę z firmą, na wykonanie dokumentacji projektowej. Czy w przeprowadzanym postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego wszyscy projektanci i kosztorysanci zobowiązani są do złożenia oświadczenia w trybie art. 17 ust. 1 ustawy?
0
2020-02-04 07:27 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 846

Nie, art. 17 ust. 1 stanowi o osobach wykonujących czynności w postępowaniu, a nie w przygotowaniu postępowania.
Nie, art. 17 ust. 1 stanowi o osobach wykonujących czynności w postępowaniu, a nie w przygotowaniu postępowania.
0
2020-02-04 07:50 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy