Forum


Powrót brak strony w dokumencie

A.

Aneta .....

1

Wykonawca po wezwaniu z art. 26.1 złożył wymagane dokumenty. W zaświadczeniu urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków (ZAS-W) zauważono brak 2 strony (jest strona 1 i 3). Czy w związku z powyższym należy wezwać wykonawcę do uzupełnienia dokumentu na podstawie art. 26.3, ponieważ dokument jest niekompletny?
Wykonawca po wezwaniu z art. 26.1 złożył wymagane dokumenty. W zaświadczeniu urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków (ZAS-W) zauważono brak 2 strony (jest strona 1 i 3). Czy w związku z powyższym należy wezwać wykonawcę do uzupełnienia dokumentu na podstawie art. 26.3, ponieważ dokument jest niekompletny?
0
2020-02-06 08:13 0

W.

Wojciech .....

Fachowiec 615

tak nalezy wezwać.
tak nalezy wezwać.
0
2020-02-06 08:24 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy