Forum


Powrót naprawy - czy szacowac w umowie

A.

Aneta .....

Fachowiec 110

Mamy do zawarcia umowę na „Konserwacja, przeglądy i naprawy urządzeń dźwigowych zainstalowanych w budynkach” w trybie Konkursu Ofert.
W umowie będzie to cena ryczałtowa za prace konserwacyjne wykonywane raz w miesiącu oraz napraw pogwarancyjnych wykonywanych na zlecenie Zamawiającego.
Jeżeli w trakcie przeglądu serwisowego wynikną dodatkowe czynności związane z konserwacją urządzeń czy można je zlecić w ramach obowiązującej umowy jako naprawa?
Jeżeli w umowie Wykonawca zobowiązał się do wykonywania napraw podając stawkę 1 rbh i czas reakcji na zgłoszenie to czy w ramach umowy jako naprawy awaryjne należy je szacować? Dyrekcja mysli ze u nich to wystepuja tylko naprawy awaryjne. A dla mnie awaria to co innego a naprawa to co innego., ,
Mamy do zawarcia umowę na „Konserwacja, przeglądy i naprawy urządzeń dźwigowych zainstalowanych w budynkach” w trybie Konkursu Ofert. W umowie będzie to cena ryczałtowa za prace konserwacyjne wykonywane raz w miesiącu oraz napraw pogwarancyjnych wykonywanych na zlecenie Zamawiającego. Jeżeli w trakcie przeglądu serwisowego wynikną dodatkowe czynności związane z konserwacją urządzeń czy można je zlecić w ramach obowiązującej umowy jako naprawa? Jeżeli w umowie Wykonawca zobowiązał się do wykonywania napraw podając stawkę 1 rbh i czas reakcji na zgłoszenie to czy w ramach umowy jako naprawy awaryjne należy je szacować? Dyrekcja mysli ze u nich to wystepuja tylko naprawy awaryjne. A dla mnie awaria to co innego a naprawa to co innego., ,
0
2020-02-06 08:46 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy