Forum

Powrót Pytania do przetargu

I.

Ilona .....

3

Witam. Mam takie pytanie. Wpłynęło nam zapytanie od wykonawcy z prośbą o wyjaśnienie treści SIWZ zawierające ponad 20 pytań. Na część pytań jesteśmy w stanie udzielić wyjaśnień natomiast pozostała cześć musi być uzgodniona z projektantem a to może trochę potrwać. Czy w związku z tym mogę na stronie zamieścić odpowiedzi tylko na te pytania na które posiadamy odpowiedzi, czy jednak powinnam zamieścił komplet?
Witam. Mam takie pytanie. Wpłynęło nam zapytanie od wykonawcy z prośbą o wyjaśnienie treści SIWZ zawierające ponad 20 pytań. Na część pytań jesteśmy w stanie udzielić wyjaśnień natomiast pozostała cześć musi być uzgodniona z projektantem a to może trochę potrwać. Czy w związku z tym mogę na stronie zamieścić odpowiedzi tylko na te pytania na które posiadamy odpowiedzi, czy jednak powinnam zamieścił komplet?
0
2020-02-07 12:20 0

K.

Katarzyna .....

Fachowiec 358

To już od Was zależy czy chcecie na całóść czy w częściach odpowiadać...
Można umieścić odpowiedź na te pytanie, na które jesteście w stanie od razu odpowiedzieć, ale z adnotacją, że odpowiedź na kolejne pytania zostanie zamieszczona w późniejszym terminie.
Jeśli pytania wpłynęły w ustawowym terminie, nie można ich zostawić bez odpowiedzi.
To już od Was zależy czy chcecie na całóść czy w częściach odpowiadać... Można umieścić odpowiedź na te pytanie, na które jesteście w stanie od razu odpowiedzieć, ale z adnotacją, że odpowiedź na kolejne pytania zostanie zamieszczona w późniejszym terminie. Jeśli pytania wpłynęły w ustawowym terminie, nie można ich zostawić bez odpowiedzi.
0
2020-02-07 12:28 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy