Forum


Powrót aneks do umowy

M.

Malwina .....

5

czy możliwe jest podpisanie aneksu do umowy zawartej na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 Pzp. - zamówienie podobne.
aneks miałby być podpisany na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 6.
czy kwota z aneksu pomniejszałaby pulę środków zarezerwowanych na zamówienie podobne przewidziane w zamówieniu podstawowym?
czy możliwe jest podpisanie aneksu do umowy zawartej na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 6 Pzp. - zamówienie podobne. aneks miałby być podpisany na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 6. czy kwota z aneksu pomniejszałaby pulę środków zarezerwowanych na zamówienie podobne przewidziane w zamówieniu podstawowym?
0
2020-02-10 07:06 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Skorzystanie z art. 67 ust. 1 pkt 6 jest możliwe jeżeli są spełnione przesłanki ustawowe (zamówienie przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym, zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość była uwzględniona przy obliczaniu jego wartości). Art. 144 ust. 1 pkt 6 dotyczy troszkę czegoś innego.
Skorzystanie z art. 67 ust. 1 pkt 6 jest możliwe jeżeli są spełnione przesłanki ustawowe (zamówienie przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym, zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość była uwzględniona przy obliczaniu jego wartości). Art. 144 ust. 1 pkt 6 dotyczy troszkę czegoś innego.
0
2020-02-10 07:42 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy