Forum


Powrót podwójne wypełnienie formularza ofertowego

K.

Katarzyna .....

3

W formularzu ofertowym uwzględniono możliwość złożenia oferty zarówno przez osobę fizyczną jak i przez przedsiębiorcę - zrobiono 2 zapisy w formularzu.
Wykonawca będący przedsiębiorcą wpisuje w odpowiednie miejsce cenę netto i brutto, os. fiz. wpisuje całkowitą cenę brutto (w SIWZ i formularzu dokładnie określone, który wariant dla kogo i co uwzględnia). Formularz naprawdę czytelny, nigdy nie było z nim problemów. Wykonawca i tak uzupełnia obie opcje...
Mam art. 24aa pzp. Rozumiem, że porównuję cenę brutto z oferty z innymi cenami i martwię się dopiero jak Wykonawca okaże się najkorzystniejszy?
W formularzu ofertowym uwzględniono możliwość złożenia oferty zarówno przez osobę fizyczną jak i przez przedsiębiorcę - zrobiono 2 zapisy w formularzu. Wykonawca będący przedsiębiorcą wpisuje w odpowiednie miejsce cenę netto i brutto, os. fiz. wpisuje całkowitą cenę brutto (w SIWZ i formularzu dokładnie określone, który wariant dla kogo i co uwzględnia). Formularz naprawdę czytelny, nigdy nie było z nim problemów. Wykonawca i tak uzupełnia obie opcje... Mam art. 24aa pzp. Rozumiem, że porównuję cenę brutto z oferty z innymi cenami i martwię się dopiero jak Wykonawca okaże się najkorzystniejszy?
0
2020-02-18 14:09 0

K.

Katarzyna .....

3

up
up
0
2020-02-20 11:38 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy