Forum


Powrót Pełnomocnictwo

A.

Agnieszka .....

0

Na podstawie jakiego art wezwać o Pełnomocnictwo jeżeli to dołączone do oferty już wygasło? Czy wzywalibyście w trybie art. 26 ust 3a?
Na podstawie jakiego art wezwać o Pełnomocnictwo jeżeli to dołączone do oferty już wygasło? Czy wzywalibyście w trybie art. 26 ust 3a?
0
2020-02-27 08:48 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 986

O pełnomocnictwo zawsze się wzywa w ramach art. 26 ust. 3a
O pełnomocnictwo zawsze się wzywa w ramach art. 26 ust. 3a
0
2020-02-27 09:04 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy