Forum


Powrót Otwarcie dodatkowych ofert a informacja z art. 86 ust. 3

J.

Jacek .....

Fachowiec 1042

Jak Państwo sądzą, czy po otwarciu dodatkowych ofert też wymagana jest informacja z otwarcia ofert o której mowa w art. 86 ust. 3 ?
Jak Państwo sądzą, czy po otwarciu dodatkowych ofert też wymagana jest informacja z otwarcia ofert o której mowa w art. 86 ust. 3 ?
0
2020-02-27 11:11 0

T.

Tomasz .....

42

Sądzę że dla wykazania staranności prowadzonego postępowania taką informację należałoby opublikować - ale nigdzie nie jest napisane że jest to obowiązkowa czynność.
Sądzę że dla wykazania staranności prowadzonego postępowania taką informację należałoby opublikować - ale nigdzie nie jest napisane że jest to obowiązkowa czynność.
0
2020-02-27 11:21 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy