Forum


Powrót oświadczenie art. 17 ust.2

A.

Aneta .....

1

Czy osoba, która sprawdza OPZ na komputery z ofertą (czy sprzęt spełnia wymagania) jest "Inną osobą wykonującą czynności w postępowaniu" (pkt 4.5 protokołu postępowania) to musi złożyć oświadczenie z art. 17 ust.2? Osobą taką jest informatyk i nie jest on członkiem komisji przetargowej.
Czy osoba, która sprawdza OPZ na komputery z ofertą (czy sprzęt spełnia wymagania) jest "Inną osobą wykonującą czynności w postępowaniu" (pkt 4.5 protokołu postępowania) to musi złożyć oświadczenie z art. 17 ust.2? Osobą taką jest informatyk i nie jest on członkiem komisji przetargowej.
0
2020-03-02 12:38 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 449

Jeżeli jest to osoba która dokonuje oceny ofert - pod względem merytorycznym - i to jej opinia może być decydująca dla wyników postepowania, wówczas składa oświadczenie
Jeżeli jest to osoba która dokonuje oceny ofert - pod względem merytorycznym - i to jej opinia może być decydująca dla wyników postepowania, wówczas składa oświadczenie
0
2020-03-02 12:41 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy