Forum

Powrót CiDG

N.

Nina .....

6

Proszę o opinię.
Wykonawca (wpisany do CiDG) składa ofertę na dostawę. W załączonym CiDG wyczytałam, że ów Wykonawca jest wspólnikiem w spółce cywilnej. Czy mnie to interesuje? wydaje mi się że nie, ponieważ złożył ofertę jako przedsiębiorca wpisany do CIDG.
Proszę o opinię. Wykonawca (wpisany do CiDG) składa ofertę na dostawę. W załączonym CiDG wyczytałam, że ów Wykonawca jest wspólnikiem w spółce cywilnej. Czy mnie to interesuje? wydaje mi się że nie, ponieważ złożył ofertę jako przedsiębiorca wpisany do CIDG.
0
2020-03-03 09:32 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 847

Jest ok. Spółka cywilna nie ma osobowości prawnej, jej wspólnicy muszą wspólnie złożyć ofertę. W tym przypadku o zamówienie ubiega się tylko jeden z nich i umowa zostanie zawarta tylko z nim. Reszta jest nieistotna.
Jest ok. Spółka cywilna nie ma osobowości prawnej, jej wspólnicy muszą wspólnie złożyć ofertę. W tym przypadku o zamówienie ubiega się tylko jeden z nich i umowa zostanie zawarta tylko z nim. Reszta jest nieistotna.
0
2020-03-03 09:41 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy