Forum


Powrót usługi społeczne

E.

Ewa .....

0

Witam,
czy po zawarciu umowy na usługi społeczne należy zamieścić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia? Zamówienie do 750 tysięcy
Witam, czy po zawarciu umowy na usługi społeczne należy zamieścić ogłoszenie o udzieleniu zamówienia? Zamówienie do 750 tysięcy
0
2020-03-04 10:45 0

MT.

Maria Teresa .....

Fachowiec 171

Zgodnie z art. 138o ust. 4 niezwłocznie po udzieleniu zamówienia zamieszcza na swojej stronie BIP (lub jeśli jej nie ma na internetowej) informacje o udzieleniu zamówienia.
Zgodnie z art. 138o ust. 4 niezwłocznie po udzieleniu zamówienia zamieszcza na swojej stronie BIP (lub jeśli jej nie ma na internetowej) informacje o udzieleniu zamówienia.
0
2020-03-04 11:24 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy