Forum


Powrót koperta opisana jak oferta, ale bez oferty

K.

Katarzyna .....

3

Po raz pierwszy mam taką sytuację i chciałabym się upewnić.
Jak postępujecie w sytuacji, gdy wykonawca złożył kopertę opisaną prawidłowo jak oferta w postępowaniu, ale w środku dał swoje katalogi reklamowe itp.
Nie złożył na wzorach przygotowanych przez Zamawiającego, brak nawet formularza cenowego (jakaś tam cena podana, ale zamawiający musiałby sam sobie ją wyliczyć), brak podpisów. W informacji z otwarcia podaliśmy nazwę wykonawcy i informację, że brak oferty. Robicie coś więcej czy rozpatrujecie pozostałe, a ten temat traktujecie jako zamknięty?
Po raz pierwszy mam taką sytuację i chciałabym się upewnić. Jak postępujecie w sytuacji, gdy wykonawca złożył kopertę opisaną prawidłowo jak oferta w postępowaniu, ale w środku dał swoje katalogi reklamowe itp. Nie złożył na wzorach przygotowanych przez Zamawiającego, brak nawet formularza cenowego (jakaś tam cena podana, ale zamawiający musiałby sam sobie ją wyliczyć), brak podpisów. W informacji z otwarcia podaliśmy nazwę wykonawcy i informację, że brak oferty. Robicie coś więcej czy rozpatrujecie pozostałe, a ten temat traktujecie jako zamknięty?
0
2020-03-11 11:12 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Nie ma oferty, w informacji z otwarcia tego też się nie uwzględnia bo to nie oferta.
Nie ma oferty, w informacji z otwarcia tego też się nie uwzględnia bo to nie oferta.
0
2020-03-11 11:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy