Forum


Powrót Standstill w przetargu poniżej progów ( art. 94 )

A.

Adam .....

7

W SIWZ zamawiający dopuścił porozumiewanie się faksem oraz pisemnie. W związku z faktem, ze faks nie jest środkiem komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 94 ust. 1 pkt 2 należy odczekać 10 dni na podpisanie umowy, tak? Oczywiście przy założeniu, ze wpłynęła więcej niż jedna oferta.
W SIWZ zamawiający dopuścił porozumiewanie się faksem oraz pisemnie. W związku z faktem, ze faks nie jest środkiem komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 94 ust. 1 pkt 2 należy odczekać 10 dni na podpisanie umowy, tak? Oczywiście przy założeniu, ze wpłynęła więcej niż jedna oferta.
1
2016-10-14 08:14 0

A.

Agnieszka .....

0

Faks jest środkiem komunikacji elektronicznej , tak samo jak w przypadku e-mail wystarczy 5 dni
Faks jest środkiem komunikacji elektronicznej , tak samo jak w przypadku e-mail wystarczy 5 dni
0
2016-10-14 08:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy