Forum


Powrót zastrzeżenie wezwania z art. 26 ust. 2 pzp, a brak wezwania

K.

Katarzyna .....

3

W SIWZ - procedura krajowa (forma papierowa ofert), zamawiacz wskazał, że będzie wzywał do złożenia na podstawie 26 ust. 2 pzp m. in. o krk, zaświadczenia z ZUS i US, inne oświadczenia. Było otwarcie ofert, jest przygotowywane wezwanie z art. 26 ust. 2. i członkowie KP ze względu na obecną sytuację (koronawirus) chcą wzywać tylko o część dokumentów (czyli oświadczenia, referencje itp.), ale chcą zrezygnować z wzywania o krk, zus i us?
Czy mogą?
W SIWZ - procedura krajowa (forma papierowa ofert), zamawiacz wskazał, że będzie wzywał do złożenia na podstawie 26 ust. 2 pzp m. in. o krk, zaświadczenia z ZUS i US, inne oświadczenia. Było otwarcie ofert, jest przygotowywane wezwanie z art. 26 ust. 2. i członkowie KP ze względu na obecną sytuację (koronawirus) chcą wzywać tylko o część dokumentów (czyli oświadczenia, referencje itp.), ale chcą zrezygnować z wzywania o krk, zus i us? Czy mogą?
0
2020-03-18 13:06 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 978

Niestety nie. Jeżeli Zamawiający w SIWZ wskazał określone dokumenty których będzie żądał, to teraz musi to konsekwentnie realizować.
Niestety nie. Jeżeli Zamawiający w SIWZ wskazał określone dokumenty których będzie żądał, to teraz musi to konsekwentnie realizować.
0
2020-03-18 13:30 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy