Forum


Powrót Pełnomocnictwo w PN bez podpisu

T.

Tomasz .....

6

Co robić? Wzywać? Na jakiej podstawie?
Co robić? Wzywać? Na jakiej podstawie?
0
2020-03-20 12:41 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 846

wezwać na podstawie art. 26 ust. 3a
wezwać na podstawie art. 26 ust. 3a
0
2020-03-20 12:52 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy