Forum


Powrót art. 29 ust. 3a a dostawy

J.

Justyna .....

0

czy w przypadku dostaw i montażu instalacji fotowoltaicznych mogę się narazić na korektę finansową jak uwzględnię wymagania z art. 29 ust. 3a?
czy w przypadku dostaw i montażu instalacji fotowoltaicznych mogę się narazić na korektę finansową jak uwzględnię wymagania z art. 29 ust. 3a?
0
2020-03-25 07:29 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Art. 29 ust. 3a stanowi tylko o robotach budowlanych i usługach, więc do dostaw tego nie stosujemy, więc nie ma mowy o naruszeniu ustawy PZP, natomiast zakładam że zamówienie zostało poprawnie określone i są to dostawy, a nie usługi.
Art. 29 ust. 3a stanowi tylko o robotach budowlanych i usługach, więc do dostaw tego nie stosujemy, więc nie ma mowy o naruszeniu ustawy PZP, natomiast zakładam że zamówienie zostało poprawnie określone i są to dostawy, a nie usługi.
0
2020-03-25 08:18 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy