Forum


Powrót Komputery

E.

Ewa .....

0

Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę komputerów. W OPZ zapis że mają posiadać pamięć operacyjną min 8 GB z możliwością rozszerzenia do 32 GB. Ze specyfikacji załączonej przez Wykonawcę nie wynika aby sprzęt spełniał ww. kryteria. Wykonawca twierdzi że sprzęt robiony i konfigurowany na zamówienie. Czy na podst art. 87 ust 1 mogę zarządac złożenia specyfikacji technicznej bądź oświadczenia producenta lub innego dokumentu potwierdzającego że sprzęt spełnia kryteria określone w OPZ?
Zamawiający ogłosił postępowanie na dostawę komputerów. W OPZ zapis że mają posiadać pamięć operacyjną min 8 GB z możliwością rozszerzenia do 32 GB. Ze specyfikacji załączonej przez Wykonawcę nie wynika aby sprzęt spełniał ww. kryteria. Wykonawca twierdzi że sprzęt robiony i konfigurowany na zamówienie. Czy na podst art. 87 ust 1 mogę zarządac złożenia specyfikacji technicznej bądź oświadczenia producenta lub innego dokumentu potwierdzającego że sprzęt spełnia kryteria określone w OPZ?
0
2020-03-27 14:49 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 425

Czy to jest etap postepowania czy realizacji umowy?
Czy to jest etap postepowania czy realizacji umowy?
0
2020-03-27 15:24 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy