Forum

Powrót zmiana SIWZ

A.

Anna .....

29

Witam,
własnie ogłosiłam PN poniżej progu z wymogiem składania ofert w formie papierowej. Chciałabym dopuścić składanie ofert w formie elektronicznej zgodnie z komunikatem UZP pt. Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epidemicznego.
Mam pytanie czy takie postępowanie nalezy teraz w trakcie postępowania zamiescić na miniPortalu ??? Bo jak nie zamieszczę, to jak Wykonawca ma zaszyfrować ofertę?
Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Witam, własnie ogłosiłam PN poniżej progu z wymogiem składania ofert w formie papierowej. Chciałabym dopuścić składanie ofert w formie elektronicznej zgodnie z komunikatem UZP pt. Komunikacja elektroniczna w dobie zagrożenia epidemicznego. Mam pytanie czy takie postępowanie nalezy teraz w trakcie postępowania zamiescić na miniPortalu ??? Bo jak nie zamieszczę, to jak Wykonawca ma zaszyfrować ofertę? Będę wdzięczna za podpowiedzi.
0
2020-04-01 18:18 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Jak nie mają państwo innej platformy to trzeba zamieścić na miniportalu, zmiana wiązać się będzie ze zmianą SIWZ i ogłoszenia o zamówieniu o0raz wydłużeniem terminu na składanie ofert.
Jak nie mają państwo innej platformy to trzeba zamieścić na miniportalu, zmiana wiązać się będzie ze zmianą SIWZ i ogłoszenia o zamówieniu o0raz wydłużeniem terminu na składanie ofert.
0
2020-04-02 08:31 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy