Forum


Powrót ogłoszenie o zmianie umowy

E.

Ewelina .....

0

Witam, proszę o informację czy sporządzając aneks do umowy wydluzający termin realizacji zamowienia, nalezy sporzadzic ogłoszenie o zmianie umowy? Dodam, że okoliczności jakie mogą prowadzić do zmiany terminu były jasno opisane.
Witam, proszę o informację czy sporządzając aneks do umowy wydluzający termin realizacji zamowienia, nalezy sporzadzic ogłoszenie o zmianie umowy? Dodam, że okoliczności jakie mogą prowadzić do zmiany terminu były jasno opisane.
0
2020-04-20 14:12 0

A.

Anna .....

84

Jeżeli zmiana umowy nastąpiła na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2 lub 3, zamawiający po zmianie umowy zamieszcza w BZP lub przekazuje UPUE ogłoszenie o zmianie umowy.
Jeżeli zmiana umowy nastąpiła na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2 lub 3, zamawiający po zmianie umowy zamieszcza w BZP lub przekazuje UPUE ogłoszenie o zmianie umowy.
0
2020-04-20 14:23 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy