Forum


Powrót publikacja zmiany ogłoszenia po terminie składania ofert

J.

Justyna .....

0

Czy może grozić korekta finansowa za opublikowanie zmiany ogłoszenia o zamówieniu po upływie terminu składania ofert mimo, że przekazano sprostowanie 2 dni przed jego upływem? Przecież nie mam wpływu na to, kiedy zostanie dokument opublikowany, (sprostowanie dotyczyło zmiany terminu składania ofert).
Czy może grozić korekta finansowa za opublikowanie zmiany ogłoszenia o zamówieniu po upływie terminu składania ofert mimo, że przekazano sprostowanie 2 dni przed jego upływem? Przecież nie mam wpływu na to, kiedy zostanie dokument opublikowany, (sprostowanie dotyczyło zmiany terminu składania ofert).
0
2020-04-27 08:13 0

A.

Anna .....

Fachowiec 116

Art. 38 ust 1 pkt 1) Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż: 1) na 6 dni przed upływem terminu składania ofert. A w art. 38 ust 4a pkt 2) jest mowa o przekazaniu ,a nie o opublikowaniu ogłoszenia. Trudno mi powiedzieć , ale zmiana powinna być przesłana 6 dni przed otwarciem. Nie wiem jaka może grozić korekta, ale to jest błąd.
Art. 38 ust 1 pkt 1) Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż: 1) na 6 dni przed upływem terminu składania ofert. A w art. 38 ust 4a pkt 2) jest mowa o przekazaniu ,a nie o opublikowaniu ogłoszenia. Trudno mi powiedzieć , ale zmiana powinna być przesłana 6 dni przed otwarciem. Nie wiem jaka może grozić korekta, ale to jest błąd.
0
2020-04-27 08:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy