Forum

Powrót unieważnienie i ponowny wybór

A.

Anna .....

29

Witam,
taka sytuacja. Postęp. powyzej progu, Zamawiajacy uniewaznił postęp. z art. 94 ust. 1 pkt.6), wpłynęło od Wykonawcy pismo, ze Zamawiajacy niesłusznie postapił i chce , aby uniewaznić czynnośc uniew. postęp. i ponownie dokonać wyboru oferenta. Moje pytania i watpliwości. Zamawiający chce dokonac ponownego wyboru i jednak uniewaznić czynnośc uniew. postęp. Jak nalezy to przeprowadzić? Przypuścmy dzisiaj uniewazniam czynnośc wyboru oferty. Chcę dokonac wyboru najkorzyst. oferty. W tym samym dniu co uniewazniam wzywam o wpłatę wadium wszystkich wykonawców biorących udział w postęp.?
Nie wiem jak do tego sie zabrac formalnie, pierwszy raz mam taki przypadek, bedę wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam
Witam, taka sytuacja. Postęp. powyzej progu, Zamawiajacy uniewaznił postęp. z art. 94 ust. 1 pkt.6), wpłynęło od Wykonawcy pismo, ze Zamawiajacy niesłusznie postapił i chce , aby uniewaznić czynnośc uniew. postęp. i ponownie dokonać wyboru oferenta. Moje pytania i watpliwości. Zamawiający chce dokonac ponownego wyboru i jednak uniewaznić czynnośc uniew. postęp. Jak nalezy to przeprowadzić? Przypuścmy dzisiaj uniewazniam czynnośc wyboru oferty. Chcę dokonac wyboru najkorzyst. oferty. W tym samym dniu co uniewazniam wzywam o wpłatę wadium wszystkich wykonawców biorących udział w postęp.? Nie wiem jak do tego sie zabrac formalnie, pierwszy raz mam taki przypadek, bedę wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam
0
2020-04-27 10:19 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 426

Zarówno unieważnienie postępowania jak i unieważnienie czynności musi wynkac z okoliczności co do którcy jest zamawiający przekonany a nie tylko tak uważa wykonawca.
Unieważnienie postepowania tylko na podstawieart 93 (Bezpodstawne unieważnienie to dyscyplina fin.pub.) Po unieważnieniu wszynasz nowe postepowanie.
Natomast unieważnienie czynności (np wyboru wykonawcy ) , możesz dokonąć z własnej inicjatywy (jak dostrzegłaś błąd) do czasu zawarcia umowy. Czynność ta powtarzasz w ramach ciągle trwającego postepowania.
Zarówno unieważnienie postępowania jak i unieważnienie czynności musi wynkac z okoliczności co do którcy jest zamawiający przekonany a nie tylko tak uważa wykonawca. Unieważnienie postepowania tylko na podstawieart 93 (Bezpodstawne unieważnienie to dyscyplina fin.pub.) Po unieważnieniu wszynasz nowe postepowanie. Natomast unieważnienie czynności (np wyboru wykonawcy ) , możesz dokonąć z własnej inicjatywy (jak dostrzegłaś błąd) do czasu zawarcia umowy. Czynność ta powtarzasz w ramach ciągle trwającego postepowania.
0
2020-04-27 10:37 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy