Forum


Powrót art. 93 ust. 1a

M.

Malwina .....

23

Zamawiający jeżeli przewidział możliwość unieważnienia przetargu na podstawie art. 93 ust. 1a to jak powinno być poprawnie - powinien unieważnić postępowanie jeszcze przed otwarciem ofert, czy już po otwarciu ofert ale oczywiście przed dokonaniem wyboru wykonawcy, czy też jedna i druga opcja jest możliwa ?
Zamawiający jeżeli przewidział możliwość unieważnienia przetargu na podstawie art. 93 ust. 1a to jak powinno być poprawnie - powinien unieważnić postępowanie jeszcze przed otwarciem ofert, czy już po otwarciu ofert ale oczywiście przed dokonaniem wyboru wykonawcy, czy też jedna i druga opcja jest możliwa ?
1
2016-10-18 09:04 0

K.

Karolina .....

13

To zależy, kiedy powziął informację o nieprzyznaniu środków. Może być i po otwarciu ofert, wtedy zawiadamia wykonawców, którzy złożyli oferty - art. 93 ust. 3 ustawy Pzp.
To zależy, kiedy powziął informację o nieprzyznaniu środków. Może być i po otwarciu ofert, wtedy zawiadamia wykonawców, którzy złożyli oferty - art. 93 ust. 3 ustawy Pzp.
1
2016-10-18 09:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy