Forum


Powrót poleganie na zasobie innych podmiotów

M.

Monika .....

0

Proszę o podpowiedź, jeżeli w postępowaniu nie stawiam warunków udziału w postępowaniu w zakresie art. 22 ust. 1b pkt. 2 i 3 ustawy Pzp ( sytuacji ekonomicznej lub finansowej, zdolności technicznej lub zawodowej) to w SIWZ nie muszę opisywać art. 22a dotyczącego innych podmiotów? Proszę o pilną podpowiedź.
Proszę o podpowiedź, jeżeli w postępowaniu nie stawiam warunków udziału w postępowaniu w zakresie art. 22 ust. 1b pkt. 2 i 3 ustawy Pzp ( sytuacji ekonomicznej lub finansowej, zdolności technicznej lub zawodowej) to w SIWZ nie muszę opisywać art. 22a dotyczącego innych podmiotów? Proszę o pilną podpowiedź.
0
2016-10-19 05:20 0

N.

Natalia .....

26

nie piszesz nic na ten temat
nie piszesz nic na ten temat
1
2016-10-19 05:33 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy