Forum


Powrót Szacowanie poniżej 30 000 euro , złożone oferty powyżej 30 000 euro

A.

Anna .....

6

Dzień dobry, czy należny unieważnić postępowanie prowadzone w trybie art.4 pkt. 8) pzp jeżeli wszystkie złożone oferty przekroczyły kwotę 30 000 euro?
Dzień dobry, czy należny unieważnić postępowanie prowadzone w trybie art.4 pkt. 8) pzp jeżeli wszystkie złożone oferty przekroczyły kwotę 30 000 euro?
0
2020-05-15 08:12 0

HP

Halina Pietruszkiewicz

0

Ja bym unieważniła na pewno.
Ja bym unieważniła na pewno.
0
2020-05-15 09:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy