Forum


Powrót Wezwanie do uzupełnienia dokumentów art. 26 ust. 3

K.

Karolina .....

2

Zostałam wezwana do złożenia dokumentów art. 25 ust . 1 i złożyłam je na platformie podpisane elektronicznie, niestety jeden z załączonych dokumentów przez pomyłkę został załączony bez podpisu (ten z podpisem niestety został w pliku). Dostałam ponowne wezwanie art .26 ust. 3 do złożenia tego dokumentu z podpisem elektronicznym. Złożyłam ten dokument z podpisem, ale z datą z pierwszego wezwania, czyli przed datą drugiego wezwania. Czy powinnam była podpisać ten dokument ponownie z datą odpowiadająca drugiemu wezwaniu, czy tak złożony dokument jest poprawny? Czy może jeszcze raz go wysłać podpisany ponownie? Mam czas do poniedziałku.
Zostałam wezwana do złożenia dokumentów art. 25 ust . 1 i złożyłam je na platformie podpisane elektronicznie, niestety jeden z załączonych dokumentów przez pomyłkę został załączony bez podpisu (ten z podpisem niestety został w pliku). Dostałam ponowne wezwanie art .26 ust. 3 do złożenia tego dokumentu z podpisem elektronicznym. Złożyłam ten dokument z podpisem, ale z datą z pierwszego wezwania, czyli przed datą drugiego wezwania. Czy powinnam była podpisać ten dokument ponownie z datą odpowiadająca drugiemu wezwaniu, czy tak złożony dokument jest poprawny? Czy może jeszcze raz go wysłać podpisany ponownie? Mam czas do poniedziałku.
0
2020-05-21 17:25 0

A.

Anna .....

84

Ja bym uznała. Ale "co kraj to obyczaj"... Są różni Zamawiający. Jak dla mnie wszystko jest ok.
Ja bym uznała. Ale "co kraj to obyczaj"... Są różni Zamawiający. Jak dla mnie wszystko jest ok.
0
2020-05-22 09:40 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy