Forum


Powrót Powstępowanie odwoławcze

A.

Anna .....

1

Dzień dobry,
czy ktoś z Państwa miał doświadczenie w unawaniu w całości odwołania?:) Otóż otrzymaliśmy odwołanie na etapie przed otwarciem ofert. Odwołanie dotyczy postanowień Siwz(opis przedmiotu zamówienia) po zapoznaniu się z treścią odwołania faktycznie Odwołujący ma rację i chcemy uznać odwołanie w całości. Czy Zamawiający może to zrobić jeszcze przed przesłaniem kopii odwołania innym Wykonawcom? A może można to zrobić jednocześnie i przesłać do KIO podpowiedź na odwołanie od razu aby uniknąć wyznaczenia rozprawy?
Czy można napisać odpowiedź na odwołanie jeszcze przed wyznaczeniem rozprawy i przystąpieniu wykonawców do postępowania?
Dzień dobry, czy ktoś z Państwa miał doświadczenie w unawaniu w całości odwołania?:) Otóż otrzymaliśmy odwołanie na etapie przed otwarciem ofert. Odwołanie dotyczy postanowień Siwz(opis przedmiotu zamówienia) po zapoznaniu się z treścią odwołania faktycznie Odwołujący ma rację i chcemy uznać odwołanie w całości. Czy Zamawiający może to zrobić jeszcze przed przesłaniem kopii odwołania innym Wykonawcom? A może można to zrobić jednocześnie i przesłać do KIO podpowiedź na odwołanie od razu aby uniknąć wyznaczenia rozprawy? Czy można napisać odpowiedź na odwołanie jeszcze przed wyznaczeniem rozprawy i przystąpieniu wykonawców do postępowania?
0
2020-05-29 08:00 0

M.

Małgorzata .....

47

art. 186 ust. 2 opisuje to w całości. tak. zamawiający może zrobić swoje, a Izba umorzy postępowanie, pod warunkiem , że żaden wykonawca nie stanie po stronie zamawiającego.
art. 186 ust. 2 opisuje to w całości. tak. zamawiający może zrobić swoje, a Izba umorzy postępowanie, pod warunkiem , że żaden wykonawca nie stanie po stronie zamawiającego.
0
2020-05-29 12:12 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy