Forum


Powrót Inżynier kontraktu

K.

Katarzyna .....

0

Witam...bardzo proszę o radę
Jesteśmy w trakcie realizacji projektu na przebudowę i rozbudowę oczyszczalni ścieków. Projektant zadał nam pytanie czy nadzór nad realizacją inwestycji będzie prowadzony przez inżyniera kontraktu czy przez inspektorów branżowych (musi to uwzględnić w kosztorysie)
Jesteśmy bardziej skierowani w stronę inspektorów branżowych ale zastanawiamy się czy w przypadku pojawienia się dotacji unijnych, nie będzie warunku że nadzór nad realizacją inwestycji na którą będziemy chcieli uzyskać dotację ma pełnić inżynier kontraktu (na tą chwilę będziemy korzystać z pożyczki z NFOSiGW).
Witam...bardzo proszę o radę Jesteśmy w trakcie realizacji projektu na przebudowę i rozbudowę oczyszczalni ścieków. Projektant zadał nam pytanie czy nadzór nad realizacją inwestycji będzie prowadzony przez inżyniera kontraktu czy przez inspektorów branżowych (musi to uwzględnić w kosztorysie) Jesteśmy bardziej skierowani w stronę inspektorów branżowych ale zastanawiamy się czy w przypadku pojawienia się dotacji unijnych, nie będzie warunku że nadzór nad realizacją inwestycji na którą będziemy chcieli uzyskać dotację ma pełnić inżynier kontraktu (na tą chwilę będziemy korzystać z pożyczki z NFOSiGW).
0
2020-06-08 10:43 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy