Forum


Powrót podwykonawca

A.

Aneta .....

1

W ofercie wykonawca nie wpisał, że zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcy, natomiast w JEDZ cz. II pkt D wykonawca podał, że zamierza zlecić osobom trzecim podwykonawstwo. Co zrobić w takiej sytuacji?
W ofercie wykonawca nie wpisał, że zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcy, natomiast w JEDZ cz. II pkt D wykonawca podał, że zamierza zlecić osobom trzecim podwykonawstwo. Co zrobić w takiej sytuacji?
0
2020-06-10 11:59 0

M.

Małgorzata .....

Fachowiec 616

Ja prawdopodobnie uznałabym, że wykonawca zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcy. Natomiast, jeśli macie wątpliwości to proszę zapytać wykonawcę na podstawie art. 87 ust. 1 pzp
Ja prawdopodobnie uznałabym, że wykonawca zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcy. Natomiast, jeśli macie wątpliwości to proszę zapytać wykonawcę na podstawie art. 87 ust. 1 pzp
0
2020-06-10 12:08 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy