Forum


Powrót zmiany umowy-specustawa

P.

Paulina .....

0

czy wprowadzenie zmian na podstawie art 15r ust. 4 specustawy zobowiązuje do ogłoszenia o zmianie umowy na podstawie art. 144 ust 1c ustawy pzp? art. 15r ust. 4 odnosi się w swojej treści bezpośrednio do art. 144 ust. 1 pkt 3, a ten jak wiadomo obliguje zamawiającego do ogłoszenia o zmianie umowy.
czy wprowadzenie zmian na podstawie art 15r ust. 4 specustawy zobowiązuje do ogłoszenia o zmianie umowy na podstawie art. 144 ust 1c ustawy pzp? art. 15r ust. 4 odnosi się w swojej treści bezpośrednio do art. 144 ust. 1 pkt 3, a ten jak wiadomo obliguje zamawiającego do ogłoszenia o zmianie umowy.
0
2020-06-15 15:40 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 848

Tak, w tym przypadku trzeba opublikować ogłoszenie o zmianie umowy.
Tak, w tym przypadku trzeba opublikować ogłoszenie o zmianie umowy.
0
2020-06-15 15:45 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy