Forum


Powrót zmiana terminu składania ofert na godzione przed

A.

Aneta .....

Fachowiec 110

np. jesli nie ma ofert - to moge sobie zmienić termin i przedłużyć o 2 dni , czekać na spóźnialskich? (zeby nie musieć unieważniać) na podstawie art. 38 ust. 4 i 4a pkt.2 ustawy Pzp
np. jesli nie ma ofert - to moge sobie zmienić termin i przedłużyć o 2 dni , czekać na spóźnialskich? (zeby nie musieć unieważniać) na podstawie art. 38 ust. 4 i 4a pkt.2 ustawy Pzp
0
2020-06-17 09:40 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 516

Tak, zamawiający do upływu TSO może zmienić ten termin. Ważne żeby pamiętać o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.
Tak, zamawiający do upływu TSO może zmienić ten termin. Ważne żeby pamiętać o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.
0
2020-06-17 10:00 2
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy