Forum


Powrót Dzielenie zamówienia

N.

Nina .....

8

Mam taką wątpliwość, mianowicie czy należy sumować wartości szacunkowe na dowozy dzieci niepełnosprawnych do szkół (60.13.00.00-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób) z zakupem biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych (34.98.00.00-0 Bilety przewozowe) ?
Czy można potraktować te usługi jako przedmiotowo różne?
Mam taką wątpliwość, mianowicie czy należy sumować wartości szacunkowe na dowozy dzieci niepełnosprawnych do szkół (60.13.00.00-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób) z zakupem biletów miesięcznych dla uczniów dowożonych do placówek szkolnych (34.98.00.00-0 Bilety przewozowe) ? Czy można potraktować te usługi jako przedmiotowo różne?
0
2020-06-17 15:01 0

T.

Tomasz .....

55

Nie sumowałbym tego. Jak dla mnie są to różne zakresy zamówienia i różny krąg potencjalnych Wykonawców. W przypadku osób niepełnosprawnych do przewozu wymagane są specjalistyczne pojazdy, które niekoniecznie musi posiadać Wykonawca dowożący innych uczniów.
Nie sumowałbym tego. Jak dla mnie są to różne zakresy zamówienia i różny krąg potencjalnych Wykonawców. W przypadku osób niepełnosprawnych do przewozu wymagane są specjalistyczne pojazdy, które niekoniecznie musi posiadać Wykonawca dowożący innych uczniów.
0
2020-06-18 11:59 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy