Forum


Powrót Wezwanie do uzupełnienia art. 26 ust 3

M.

Monika .....

0

Witam, mam takie pytanie.
Wykonawca składa ofertę (procedura odwrócona). Wykonawca najkorzystniejszy (kryterium cena). Po przejrzeniu JEDZ okazuje się, że pominął i nie zaznaczył odpowiedzi w jednym z punktu dokumentów. Zostaje przez Zamawiającego wezwany na podstawie art. 26 ust 3 do uzupełnienia we wskazanym miejscu. Składa poprawiony, prawidłowy dokument w terminie wyznaczonym. Wykonawca nie podlega wykluczeniu, oferta jest najkorzystniejsza, dlatego Zamawiający wzywa go dalej do złożenia następnych wymaganych oświadczeń i dokumentów na podstawie art. 26 ust 1. Wykonawca składa dokumenty w terminie, jednak nie dołączył jednej informacji z KRK. Czy Zamawiający może wezwać jeszcze raz do uzupełnienia lub wyjaśnień na podstawie art. 26 ust 3 jeśli już z niego skorzystał przy uzupełnieniu JEDZ? Ile razy Zamawiacz może wzywać do uzupełnienia, wyjaśnienia dokumentów na podst. art. 26 ust 3 jeśli wezwanie dotyczy rożnych oświadczeń i dokumentów? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i wyjaśnienie tej kwestii.
Witam, mam takie pytanie. Wykonawca składa ofertę (procedura odwrócona). Wykonawca najkorzystniejszy (kryterium cena). Po przejrzeniu JEDZ okazuje się, że pominął i nie zaznaczył odpowiedzi w jednym z punktu dokumentów. Zostaje przez Zamawiającego wezwany na podstawie art. 26 ust 3 do uzupełnienia we wskazanym miejscu. Składa poprawiony, prawidłowy dokument w terminie wyznaczonym. Wykonawca nie podlega wykluczeniu, oferta jest najkorzystniejsza, dlatego Zamawiający wzywa go dalej do złożenia następnych wymaganych oświadczeń i dokumentów na podstawie art. 26 ust 1. Wykonawca składa dokumenty w terminie, jednak nie dołączył jednej informacji z KRK. Czy Zamawiający może wezwać jeszcze raz do uzupełnienia lub wyjaśnień na podstawie art. 26 ust 3 jeśli już z niego skorzystał przy uzupełnieniu JEDZ? Ile razy Zamawiacz może wzywać do uzupełnienia, wyjaśnienia dokumentów na podst. art. 26 ust 3 jeśli wezwanie dotyczy rożnych oświadczeń i dokumentów? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i wyjaśnienie tej kwestii.
0
2020-06-22 14:55 0

J.

Justyna .....

Fachowiec 572

Tak, może ponieważ kolejne wezwanie dotyczy innego dokumentu, o którym nie było mowy w pierwszym wezwaniu.
Tak, może ponieważ kolejne wezwanie dotyczy innego dokumentu, o którym nie było mowy w pierwszym wezwaniu.
0
2020-06-22 15:14 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy